Plus usus doctrina, guam citra usum doctrina valet

Шановні відвідувачі, 

Юридична компанія "Юрдана" об’єднує у своєму складі адвокатів, спеціалістів  в галузі права та економіки. Оскільки юридична компанія спеціалізується на комплексному супроводженні діяльності як юридичних осіб – підприємств, установ, організацій, так і фізичних, її керівники приділяють значну увагу професіоналізмові своїх працівників.    Юристи та адвокати "Юрдани" мають ґрунтовну підготовку в різних галузях права та значний досвід юридичної діяльності,  рівень їх кваліфікації дозволяє задовольнити вимоги як вітчизняних, так і іноземних клієнтів.

В Україні престиж професії юристів особливо зріс після здобуття державної незалежності, відповідно збільшилася кількість дипломованих правників та юридичних компаній. Відповідно до ст.59 Конституції України кожен має право на юридичну допомогу і є вільним у виборі захисника своїх прав та інтересів, тому "Юрдана" приймає активну участь у формуванні та вдосконаленні ринку юридичних та консалтингових послуг України, спираючись на професійність, відповідальність та неухильне дотримання ділової етики її колективу.

Головна мета в діяльності компанії - це надання правових послуг громадянам, службовим особам, організаціям, підприємствам, установам для їх правильної орієнтації у чинному законодавстві, різноманітних правових ситуаціях, захист прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у судах й інших органах державної влади та місцевого самоврядування, виховання звички свідомого виконання правових норм, зміцнення законності та правопорядку.

Особливу увагу юридична компанія "Юрдана" приділяє питанням налагодження довгострокових і ефективних ділових відносин з клієнтами, що базуються на взаємній довірі та індивідуальному підході у кожному конкретному випадку.

Успішній роботі компанії сприяє гасло, з яким вони підходять до справи -   високопрофесійна юридична підтримка фахівців є гарантом успіху будь якого підприємства.

Команда професіоналів юридичної компанії "Юрдана" докладе усіх зусиль, з метою досягнення максимально ефективних результатів для забезпечення Ваших інтересів.   © Юрдана, 2009
                     Разработка сайта  
Разработка сайта «На Балконе»